SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kim jestem

2018-10-23
Kim jestemJestem normalną osobą, upartą, zawziętą, czasem zołzą a czasem do rany przyłóż. Rzadko kiedy się poddaję, walczę o swoje. Nie boję się wyzwań, lubię zmiany.

Początki, zakładanie własnego gospodarstwa upraw ekologicznych

Dlatego jakiś czas temu zmieniłam pracę biurową na pracę fizyczną i założyłam z mężem Gospodarstwo Upraw Ekologicznych. Początki były trudne, zakwasy były tak wielkie że miałam problem z przewracaniem się na łóżku :)

Kosmetykami naturalnymi zainteresowałam się jakieś 5 lat temu. Było to wtedy, kiedy przyjaciel startował jako producent kosmetyków naturalnych. Często rozmawialiśmy o kosmetykach ogólnodostępnych, ich składzie oraz o naturalnych. Podczas tych rozmów gdzieś kształtowała się moja wizja na to co chcę robić w przyszłości (obecnie w teraźniejszości).

Doświadczenie, hydrolat testowany na sobie

Powoli przekonywałam się do siły natury kryjącej się w kosmetykach naturalnych. Przekonałam się ostatecznie po tym jak przez pół roku wklepywałam w twarz maść sterydową na egzemy (na tle nerwowym), a wystarczyło umyć twarz mydłem rumiankowym i spryskać hydrolatem rumiankowym.

Ale to nie oznacza że jestem ortodoksem. Podchodzę racjonalnie - nie wyrzuciłam wszystkich kremów czy balsamów, ale zwracam uwagę na ich skład, a jeśli ktoś się skarży że jakiś krem lub inny specyfik nie pomaga, daję na dany problem rozwiązanie naturalne. Zawsze pomaga.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2018
pixel