SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Paczkomaty 24/7 dla wygodnych

Każdego dnia pędzisz, a to praca, a to szkoła, dzieci zawieźć, odebrać zakupy. Ciągle w biegu, ciągle w niedoczasie. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Panika przedświąteczna a do tego jeszcze korki. Prezenty dla dzieci już schowane w piwnicy. Został jeszcze prezent dla mamy. Jest wieczór 21 grudnia. Wchodzisz do naszego sklepu, zamawiasz dla mamy hydrolat z róży damasceńskiej i lawendowy z woreczkiem lawendowym. A i jeszcze hydrolat rumiankowy dla dziecka.
Następnego dnia rana otrzymujesz informację kurier już podjął Twoją paczkę i dostawa planowana jest na 23 grudnia. Myślisz: Super! Zdążę wszystko spakować i rano 24 grudnia wsiadam w pociąg i jadę do rodzinnego domu. 23 grudnia pilnie wyjeżdżasz po "1 rzecz" do miasta. Wracasz mocno zdenerwowana bo stałaś w korku 2 godziny. Minęłaś się z kurierem. Odebrane awizo informuje o ponownej próbie dostarczenia 24 grudnia w godzinach od 12:00 do 14:00.
Co robić jechać bez prezentu dla mamy czy czekać na kuriera i jechać dopiero późnym popołudniowym pociągiem??
Koniec końców, jedziesz na Wigilię bez prezentu dla mamy.
27 grudnia uśmiechnięty kurier wreszcie dostarcza skutecznie Twoją przesyłkę.

Jeśli sytuacja wydaje Ci się znajoma, jeśli irytują Cię również długie kolejki na poczcie, skorzystaj z nowoczesnej, wygodnej formy dostarczania przesyłek jaką są Paczkomaty InPost oferowanej przez nasz sklep internetowy.

Paczkomat to urządzenie przypominające wyglądem skrytki pocztowe. Obecnie sieć Paczkomatów obejmuje ponad 400 punktów w całej Polsce – są w niemal każdej miejscowości a większych miastach w każdej dzielnicy. Ich główną ideą jest to, że przesyłka z Twoim zamówieniem czeka na odbiór w wybranym punkcie i możesz ją podjąć o dogodnej dla siebie godzinie.

Korzyści dla Ciebie dzięki integracji naszego sklepu z usługą Paczkomaty InPost.

Szybko

Znakomita większość zamówień dociera do Klientów już na drugi dzień po wysłaniu przez nas paczki.

Tanio

Sprawdź koszt wysyłki zamówień realizowanych przez nasz sklep dzięki usłudze Paczkomatów. Będziesz mile zaskoczony!

Wygodnie

Gdy Twoje zamówienie dotrze już do wybranego Paczkomatu, otrzymasz mailem i smsem powiadomienie wraz z kodem dostępu i krótką instrukcją. Odbierz swoją przesyłkę w ciągu 3 dni o dogodnej dla Ciebie porze. Paczkomaty są do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Bezpiecznie

Przesyłkę możesz odebrać jedynie podając swój numer telefonu komórkowego oraz kod przesłany smsem.
Paczkomaty 24/7 dla wygodnych

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.paczkomaty.pl

Polecane

Woreczek lawendowy

Woreczek lawendowy

20,00 zł netto/1szt.
pixel