SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Przyszłość

2018-12-14
PrzyszłośćOstatnio trochę zaniedbałam blog. Powód był prosty, nie miałam weny, dużo czasu pochłaniają prace bieżące.
Czasem zastanawiam się jak to będzie w sezonie kiedy prac na polu będzie dużo, ilość pracy tzw. biurowej zwiększy się, a do tego jeszcze studia.
Jedno jest pewne jeśli chcemy zachować (a chcemy) małą manufakturę, gdzie do każdego szczegółu podchodzimy bardzo starannie trzeba będzie jeszcze lepiej się zorganizować.

Może jeszcze nie pora na podsumowanie poprzedniego roku, który był dosyć trudnym rokiem, zmiana pracy, nowa, często fizyczna praca i wszystko na około nowe. To był bardzo dobry rok, bo odważyłam się zmienić całkowicie swoje życie. Czego życzę każdemu z Was. Nie bójcie się realizować swoich planów.

A co w przyszłym roku? Przyszły rok będzie jeszcze bardziej pracowity. Pojawiły się nowe formy rozwoju, projekty oraz nowe uprawy. Zaskoczymy Was w przyszłym roku. Dodatkowo chcemy trochę rozszerzyć pole działania naszych hydrolatów. Dalej stawiamy na brak chemii w naszych produktach i tak długo będziemy o tym mówić jak długo będzie taka potrzeba uświadamiania.

Pojawi się też jeszcze nowy produkt i to tuż po Nowym Roku. Nasz, ręcznie wyprodukowany. Będzie go mało i będzie dedykowany dla koneserów tego typu produktów, gdzie na pierwszym miejscu jest jakość i czystość substancji aktywnej.

Piszę bardzo ogólnikowo, ale nie mogę zdradzić wszystkiego. Będziemy po kolei odsłaniać karty tak żebyście byli ciekawi co będziemy wyrabiać :)
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018
pixel